Deň 67 a ďalší posun

Tak som cez víkend znova uvidela niektoré veci v mojom živote, ktoré som doteraz nevnímala. Akurát som si uvedomila, že fakt nemám chuť to takto verejne prepierať. A tiež investovať do toho čas, ktorý môžem venovať niečomu zmysluplnejšiemu. Písať si budem, akurát na to využijem naozaj iba súkromný denník. Nebudem sa musieť cenzurovať ani kontrolovať a opravovať formulácie, ani hľadať fotky, tak mi to zaberie menej času.

Inak pozrela som si dnes blogy iných, a zistila som že môj veľký vzor Seth Godin píše síce každý deň, ale iba holý text, niekedy len jeden odstavec. A ostatní majú tie blogy úplne inak ako ja (pozrela som si top 10 úspešných blogov, zase perfekcionista vo mne sa nezaprie a zakaždým mierim najvyššie ako sa dá 😀 ). Tak sa skúsim aj tomu trochu povenovať.

Lebo keď vidím, koľko je to námahy natočiť video v angličtine (teda ak to mám povedať naspamäť a plynule, s ako-tak počúvateľnou intonáciou a nie s prízvukom prisťahovalca z Haiti) tak možno ten blog bude lepšia alternatíva 😀 . Ale zatiaľ to rozhodne nevzdávam ani s YouTube kanálom, chcem ho zverejniť 22.12 (tak mi to prišlo). A keď to teraz tak vidím, koľko mám toho naplánovaného dovtedy tak naozaj potrebujem tomu venovať čas a energiu.

A teda potrebujem vyradiť z časového harmonogramu aktivity, ktoré nie sú momentálne priority. Ešte som nevymyslela, ako to urobím s týmto zdieľaním, ani či a ako ponúknem tú možnosť ísť so mnou tou transformáciou budúci rok. Predpokladám že naďalej budem z času na čas mailom zdieľať do „užšieho kruhu“. Tak ak chcete mať naďalej informácie o tom, ako pokračuje moja cesta, prihoďte svoju mailovú adresu do zoznamu.

Akurát už teraz nejdem maturovať nad tým, ako sem vložiť tlačítko. Myslela som že to bude rovnaké ako keď ho vkladám na stránku, ale nie, na blogu to funguje nejako inak a netuším ako. A viem si predstaviť náhradný spôsob, akým by som to vedela urobiť, len je to zase komplikované a náročné na čas, to už teraz nejdem riešiť. Tak ak chcete tak mi iba pošlite mail s textom „užší kruh“ a ja vás tam prihodím 😉

Slavomíra Harcegová
Ako konzultant feng šuej pomáham ľuďom vytvoriť si harmonický domov, ktorý ich bude dobíjať energiou a podporovať ich na ceste k splneniu svojich snov. Som autorkou knihy Tajomstvo feng šuej - 12 praktických krokov k životu vašich snov >> Môj príbeh si môžete prečítať tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *